Gjendet e mitura që u raportua e zhdukur në Fushë Kosovë, tregon se me kë ishte

-

Është gjetur e mitura nga Fushë Kosova që u raportua si e zhdukur.

Dje ajo është intervistuar dhe e njëjta ka pranuar se ka qëndruar me një mashkull të mitur.

Lidhur me këtë, Policia e Kosovës ka hapur rast për “sulm seksual”.

Me vendim të prokurorin, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit