Grabitja në Fushë Kosovë, hajni rrahu punëtoren e marketit dhe ia vodhi 250 euro

-

Një grabitje ka ndodhur mbrëmë në Fushë Kosovë, ku një person duke përdorur forcën ka marrë 250 euro në një market.

Po ashtu, i dyshuari i ka shkaktuar lëndime punëtores së marketit, e cila ka pranuar edhe tretman mjekësor.

Policia ka bërë të ditur se kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke zhvilluar hetimet e nevojshme.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit