Granit Xhaka pritet në mënyrë spektakolare nga familjarët e tij pas fitores ndaj Bayern Munich

-

Skuadra e Bayer Leverkusen dje arriti të bëjë një hap të madh drejt titullit kampion, pasi mposhti 3:0 rivalin Bayern Munich.

Futbollisti i Kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka ishte një nga më të mirë në fushë.

Mesfushori shqiptar mbetët pa humbje që nga transferimi i tij prej Arsenalit në klubin gjerman. burimin02pres

Xhaka u prit në mënyrë spektakolare nga familjarët e tij në stadiumin “BayArena”. Duke festuar fitoren ndaj Bayernit dhe suksesit historik pa humbje deri më tani në të gjitha garat.

VIDEO: https://x.com/lig_sport/status/1756620997279506652?s=20

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit