Hajredin Kuçi i pranishëm në sallën e Gjykatës Speciale

-

Ish-deputeti dhe ish-ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi po merr pjesë në seancën e sotme të Gjykatës Speciale.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit