LIFESTYLE

TECHNOLOGY

LATEST NEWS

Luana ‘përvëluese’ në minifund, provokon me gjestin që ka bërë

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar. Ajo që e bën atë më të...

Frizeri e ka ‘transformuar’ Tunën, nuk do ta njihni me këtë pamje

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë. Përveç me muzikën e saj ajo...

Learta e Neca e ‘kallin’ kanagjegjin, kaq bukur vallëzojnë bashkë

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo. Tashmë edhe Neca është shumë e dashur...

STAY CONNECTED

217,074FansLike
66,263FollowersFollow
23,685SubscribersSubscribe
- Advertisement -

POPULAR ARTICLES

Ja sa është pasuria e Kryetarit të Fushë Kosovës

/Ëshë mësuar edhe pasuria e Burim Berishës.Kryetar i Komunës së Fushë-Kosovës, Burim Berisha duket që pasurinë më të madhe e ka në toka dhe...

Këto janë momentet më të bukura të Xheison Baftit në “Në kurthin e Piter...

Videon me momentet më të bukura të Xheisioni Baftit në emisonoin "Në kurthin e Piter Pan"mund ta shikoni  më poshtë. Xheison, djali i cili ka...

Arianës i është shtuar oreksi në shtatzëni, sot po përgatitet të hajë fli

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut. Ajo tani famën e madhe po e arrin...

LATEST REVIEWS

Beginner: Are you stuck in programming should not do

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...