LATEST ARTICLES

Luana ‘përvëluese’ në minifund, provokon me gjestin që ka bërë

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar. Ajo që e bën atë më të...

Frizeri e ka ‘transformuar’ Tunën, nuk do ta njihni me këtë...

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë. Përveç me muzikën e saj ajo...

Learta e Neca e ‘kallin’ kanagjegjin, kaq bukur vallëzojnë bashkë

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo. Tashmë edhe Neca është shumë e dashur...

Vëllezërit Xhakaj dalin bashkë me gratë e tyre, Leonita shtatzënë befason...

Leonita Lekaj është gruaja e futbollistit kosovar me famë botërore, Granit Xhakës. Ajo është shumë e përfolur për stilin e saj të veçantë nga mediet...

I pat të gjitha, por jo edhe nënën e Leartës në...

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju. Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.Drita është...

E veshur e rregulluar si ‘loҫkë’ e vërtetë, Lotina ‘provokon’ me...

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Tashmë Lotina është e njohur për...

A e keni ditur, aktori i njohur me prejardhje shqiptare ishte...

Është ndër aktoret me të dashura turke.Alina Boz, aktorja e njohur e serialit “Mos ma lësho dorën” i cili është duke u transmetuar në...

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej ‘Sumru’ kur ishte e...

U bë shumw e njohur të serialit ‘Mos ma lësho dorën’.Sumru është njëra prej protagonisteve të serialit “Mos ma lësho dorën”.Në këtë telenovelë ajo...

Disa muaj pas lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar trupi i...

Muaj me parë u bë nënë për herë të parë.Më 11 mars këngëtarja e njohur nga Kosova, Lindita Halimi, së bashku me partnerin e...

Ja sa fiton për një natë Luana Vjollca

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po i jeton momentet me të lumtura të jetës.E nisi me moderim dhe i ka shkuar...