LATEST ARTICLES

Po akuzohet se ka hequr brinjët për bel më të hollë,...

Kim Kardashian po vazhdon ta ‘çmend’ botën me linjat e saj bombastike. Kohëve të fundit deportuan thashetheme në mediat rozë se Kim Kardashian kishte hequr...

Blerona ka humbur shumë kilogramë, shikoni trupin e saj si ‘peshk’

Është ndër prezantueset me joshëse shqiptare.Ajo njihet edhe për linjat e saj bombastike. E duket se këtë verë ajo ka vendosur t’i humbë disa...

Qëndresa shfaqet duke vallëzuar, reagimi i Labit i papritur

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë...

Nora ka dal mbrëmë, me këtë fustan i ka ‘shkri’ të...

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga...

Këto janë pritshmëritë e Serbisë nga vizita e presidentit francez, Emmanuel...

Emmanuel Macron po qëndron për vizitë zyrtare në Serbi.Ndërmjet zbulimit të tabelës në aeroportin e Nikola Tesllës dhe në një adresim ndaj qytetarëve bashkë...

Kompania turke e mori me dallavere tenderin për Stadiumin Kombëtar

Ditë me parë ka nisur ndërtimi i stadium i Kombëtares së Kosovës. Por fituesi i tenderit duket se është shpallur me dallavere.Asociacioni i Arkitektëve...

Jakup Krasniqi e bën për ‘pesë pare’ Avdullah Hotin

Jakup Krasniqi e ka goditur fort shefin e grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hotin.Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, e ka...

Ja sa po presin mërgimtarët në kufi për të hyrë në...

Shumë mërgimtarë ja kanë mësyrë këto ditë vendlindjes për t’i kaluar pushimet.Fluksi i mërgimtarëve që po vijnë në Kosovë, është rritur duke shtuar edhe...

Nisin hetimet ndaj ATK-së, ka dyshime për abuzime me arkat fiskale

Abuzimet me arkat fiskale kanë shtyrë AKK-së t’i nis hetimet ndaj ATK-së.Autoriteti Kosovar i Konkurrencës ka bërë të ditur se ka filluar hetimet në...

Gazetarët e pyesin se kur do ndodhë liberalizimi i vizave, Pacolli...

Behgjet Pacolli ka hezituar të jap përgjigje se kur kosovarët do të lëvizin pa viza.Zëvendëskryeministri i Kosovës, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet...