Infinite Load Articles

Po akuzohet se ka hequr brinjët për bel më të hollë,...

Kim Kardashian po vazhdon ta ‘çmend’ botën me linjat e saj bombastike. Kohëve të fundit deportuan thashetheme në mediat rozë se Kim Kardashian kishte hequr...

Blerona ka humbur shumë kilogramë, shikoni trupin e saj si ‘peshk’

Është ndër prezantueset me joshëse shqiptare.Ajo njihet edhe për linjat e saj bombastike. E duket se këtë verë ajo ka vendosur t’i humbë disa...

Qëndresa shfaqet duke vallëzuar, reagimi i Labit i papritur

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë...

Nora ka dal mbrëmë, me këtë fustan i ka ‘shkri’ të...

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga...

Këto janë pritshmëritë e Serbisë nga vizita e presidentit francez, Emmanuel...

Emmanuel Macron po qëndron për vizitë zyrtare në Serbi.Ndërmjet zbulimit të tabelës në aeroportin e Nikola Tesllës dhe në një adresim ndaj qytetarëve bashkë...

Kompania turke e mori me dallavere tenderin për Stadiumin Kombëtar

Ditë me parë ka nisur ndërtimi i stadium i Kombëtares së Kosovës. Por fituesi i tenderit duket se është shpallur me dallavere.Asociacioni i Arkitektëve...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS