Infinite Load Articles

Luana ‘përvëluese’ në minifund, provokon me gjestin që ka bërë

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar. Ajo që e bën atë më të...

Frizeri e ka ‘transformuar’ Tunën, nuk do ta njihni me këtë...

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë. Përveç me muzikën e saj ajo...

Learta e Neca e ‘kallin’ kanagjegjin, kaq bukur vallëzojnë bashkë

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo. Tashmë edhe Neca është shumë e dashur...

Vëllezërit Xhakaj dalin bashkë me gratë e tyre, Leonita shtatzënë befason...

Leonita Lekaj është gruaja e futbollistit kosovar me famë botërore, Granit Xhakës. Ajo është shumë e përfolur për stilin e saj të veçantë nga mediet...

I pat të gjitha, por jo edhe nënën e Leartës në...

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju. Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.Drita është...

E veshur e rregulluar si ‘loҫkë’ e vërtetë, Lotina ‘provokon’ me...

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Tashmë Lotina është e njohur për...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS