A është Leonora e dashura e Milot Rashicës? Ja si reagoi këngëtarja pasi ai...

Leonora Jakupi ka thënë se është në një lidhje dashurie, por asnjëherë nuk ka zbuluar asgjë më shumë, shkruan “InfoKosova”.Të gjithë janë hamendësuar dhe...

Përleshjet në LDK, ja ku po del të jetë fajtori

LDK-ja, asessi të reahatohet.Kanë vazhduar përleshjet në mes të delegatëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës. Dhuna u shpërfaq edhe sot gjatë mbajtjes së Kuvendit...

‘Bllokada’ në Kuvend, deputetët po shkojnë në seancë vetëm që t’i marrin mëditjet

Deputetët e Kuvendit të Kosovë po shkojnë në Kuvend vetëm që t’i marrin mëditjet.Edhe pse seancat e komisionet i bojkotojnë, deputetët e Kuvendit të...

Zbulohet busti i saj në Prishtinë, Albright: Faleminderit që më keni bërë kaq të...

Madeline Albright,është personalitet shumë i dashur për popullin kosovar.Në Prishtinë, para pak çastesh është zbuluar busti i ish-Sekretares së Shtetit, Madeline Albright.Para pak çastesh...

Haradinaj i përgjigjet kërkesës së re të SHBA-ve për heqjen e taksës

Pas takimit që u mbajt sot mes zëvendësndihmësit të Sekretarit amerikan të Shtetit, Mathew Palmer dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiq, në një konferencë për...

Tayna e nis ditën me video në bikini

Për Taynën, vera tashmë ka filluar.Tayna ka publikuar një video të re në Instagram, në të cilën u shfaq në bikini. Rep-artistja kishte vënë në...

A do t’i flasë djalit shqip apo turqisht, Almeda ju befason me përgjigjen

Modelja e njohur Almeda Abazi dhe aktori shumë i pëlqyer turk, Tolgahan Saisman para pak ditëve u bënë prindër për herë të parë. Ata e...

Kuzhinierët bashkohen për ruajtjen dhe promovimin e traditës shqiptare të ushqimit

Një grup kuzhinierësh shqiptarë, në Shqipëri, Kosovë dhe jashtë saj, kanë krijuar një fondacion me anë të të cilit synojnë promovimin e traditës ushqimore...

Ministrja norvegjeze thotë se marrëveshja me Serbinë hap dyert e mbyllura për Kosovën

Kryediplomatja e Norvegjisë ka thënë se marrëveshja me Serbinë hap dyert e mbyllura për Kosovën.Ministrja e Jashtme e Norvegjisë, Ine Eriksen Søreide, ka thënë...
217,614FansLike
66,377FollowersFollow
24,164SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Featured

Most Popular

Gërvlla thotë se Thaçi e Veseli janë komandantë të turpit

Donika Gërvlla thotë se Hashim Thaçi e Kadri Veseli janë komandantë të turpit.E bija e atdhetarit Jusuf Gërvalla, Donika, është përfshirë në debatin e...

Latest reviews

Arianën nuk po e ndal shtatzënia, nuk do ta besoni ku...

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.Ajo tani famën e madhe po e arrin...

Thinklab – Building a startup team to fix science and government

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Kaq e pasur është kryetarja e Gjykatës Kushtetuese

Agjencia Kundër Korrupsionit javën e kaluar ka publikuar pasurinë e zyrtarëve të lartë shtetëror.Kryetarja e Gjykatës Kushtetuese Arta Rama, në Agjencinë Antikorrupsion ka deklaruar...

More News