MOST POPULAR

Po akuzohet se ka hequr brinjët për bel më të hollë,...

Kim Kardashian po vazhdon ta ‘çmend’ botën me linjat e saj bombastike. Kohëve të fundit deportuan thashetheme në mediat rozë se Kim Kardashian kishte hequr...

Po akuzohet se ka hequr brinjët për bel më të hollë,...

Kim Kardashian po vazhdon ta ‘çmend’ botën me linjat e saj bombastike. Kohëve të fundit deportuan thashetheme në mediat rozë se Kim Kardashian kishte hequr...

Blerona ka humbur shumë kilogramë, shikoni trupin e saj si ‘peshk’

Është ndër prezantueset me joshëse shqiptare.Ajo njihet edhe për linjat e saj bombastike. E duket se këtë verë ajo ka vendosur t’i humbë disa...

PEOPLE

LIFE

DESIGN

217,614FansLike
66,377FollowersFollow
24,164SubscribersSubscribe

LATEST VIDEOS

- Advertisement -

TECH POPULAR

TRAVEL

Xheison Bafti feston ditëlindjen, ‘Taramelja’ merr suprizën më të bukur

Xheison Bafti është vogëlushi që rrëmbeu zemrën e publikut.Vogëlushi u bë i njohur në emisionin e ‘Në Kurthin e Piter Pan’ dhe për faktin...