Hoxhë Behar Mjekiqi: S’ka Xhenet veç pse falesh e Babën e Nanën i lë rrugëve

-

Hoxha i njohur kosovar, Behar Mjekiqi, ka thënë se nuk ka Xhenet nëse falesh e shkon në Qabe nëse prindërit i lë rrugëve.

Në intervistën e tij në emisionin n’Kosovë Shoë, Mjekiqi foli edhe për shumëçka tjetër lidhur me myslimanët dhe tema të tjera, transmeton Klankosova.tv.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit