Incideηti i Ramës në αvion, dëshmitari tregon detaje të reja: Ramën e kαpën nga krahu dhe …

-

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar detaje të reja nga incidenti i kryeministrit Rama të ndodhur në avionin e Lufthansa-s gjatë fluturimit nga Gjermania për në SHBA, ku ky i fundit u detyrua të nxirrej jashtë nga avioni për shkak të mosvënies së maskës.

Përmes një postimi në facebook Berisha ka publikuar mesazhin e ardhur nga një dëshmitar në vendngjarje, i cili pohon se Rama është nxjerrë me forcë nga avioni.

Statusi i ish-kryeministrit Berisha:

Deshmi te reja mbi nxjerrjen me force nga policia te Rames nga avioni i Lufthanses!

Deshmitaret e ngjarjes qe udhetonin me Ramen provojne se Fuga dhe Spiropali genjejne.

Ata deshmojne se Rama u nxorr forcerisht perkrahesh nga policia gjermane nga avioni i Lufthanses ne Frankfurt.

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE