Injorimi epik që Semi ia bëri Trixës mbrëmë në Prime Live

-

Dje u mbajt emisioni i rradhës i ‘BBV’, ku në studio gjenden edhe disa nga ish-banorët.

Semi dhe Trixa janë dy personazhet të cilat qëndruan bashkë për disa javë në shtëpi.

Mirëpo, duket që nuk ka ndonjë raport miqësor mes tyre.

Në një moment, Arbana e pyeti Semin në lidhjen me debatin që pati Iliri dhe Donaldi, pasi kishin përmendur gruan e Ilirit dhe Borën, si dhe Trixën.

“Po pse e përmendi Iliri edhe Trixën në këtë debat?”, ishte pyetja e Arbanës drejtuar Semit, por që kjo e fundit zgjedhi ta injoronte.

“Se di..”, ishte përgjigja e saj.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit