Ishte duke luajtur futboll, prizrenasit i keqësohet gjendja dhe vdes

-

Një person ka ndërruar jetë derisa ishte duke luajtur futboll, sipas raportit të fundit nga policia e Kosovës, shkruan Gazeta Metro.

Ngjarja ka ndodhur në Prizren, derisa viktima humbi jetën derisa po luante futboll dhe është cilësuar si vdekje e dyshimtë.

Viktima është dërguar në Spital ndërsa ishte pa shenja jete, dhe mjeku kujdestar ka konfirmuar vdekjen e tij.

Trupi i tij është dërguar për obduksion.

Prizren, 13.02.2022 – 15:10. Raportohet se viktima mashkull kosovar përderisa ishte duke luajtur futboll, i është keqësuar gjendja shëndetësore. Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit, ku mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jete i viktimës dërgohet në IML për Obduksion.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit