Ja nëse do të dënoheni nëse nuk e mbani maskën në ambientet e jashtme

-

Ora policore do të fillojë nga ora 00:00 deri në ora 05:00, ndërsa gastronomia do të punojë deri në orën 23:00.

Poashtu, maska është hiqur në ambientet e jashtme, dhe nuk do të dënoheni për mosmbajtje të maskës, atë duhet ta vendosni vetëm në ambiente të brendshme

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit