Ja si duket Shyhrete Behluli kur delë në kafe me Engjin

Shyhrete Behluli konsiderohet si këngëtarja më e mirë e muzikës popullore e të gjitha kohërave.

Shumë breza janë rritë e do të rriten duke i dëgjuar këngët e saj, këngë të cilat do mbesin përherë të paharruara,

Jo vetëm këngëtare, por Shyretja e ka dëshmuar se është edhe një nënë, vjehrrë, e gjyshe mjaft e dashur dhe e përkushtuar.

Shpesh është përfolur për pamjen e saj të jashtme se si në këtë moshë e po arrin të krahasohet me vajzat e saj.

E realisht e ngjashme duket edhe në përditshmëri, këtë e dëshmon edhe ky imazh me Engjin në një kafiteri.