Ja si u sulmua studenti nga qentë te Qendra Studentore

-

Një student është sulmuar nga një grumbull qensh në Qendrën Studentore në Prishtinë.

Ai ka dërguar një video nga momenti kur iu vërsulën qentë.

Ky problem i qenëve endacakë është i kahmotshëm mirëpo kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka premtuar se së shpejti do iu gjendet një zgjidhje.

Sipas tij, qentë endacakë duhet të sterilizihon, kastrohen dhe të ushqehen

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit