Ju ka ra dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund

-

Lojë e të qeshtra pa fund në BBVK.

Banoret e Big Brother VIP Kosova, Alba dhe Santiana kanë lyer dhëmbët e tyre të parë, në dukje të parë dukeshin sikur iu ka rënë dhëmbi.

E kjo i ka bërë banorët e tjerë të qeshin me të madhe,

Ata gjithashtu kishin komente interesante për të dy vajzat.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit