Kamera kapë reagimin epik të Semit kur Trixa i çon mesazh romantik Donaldit

-

Në një mbrëmje me plot befasi ku iu konfirmua kontrata me Top Channel, Donaldi mori një mesazh nga Trixa.

Me plot emocione, ajo i shprehu përkrahjen dhe dashurinë në këtë fazë të lojës.

Në ato momente, kamera ka kapur reagimin e Semit, shoqes së ngushtë të Borës.

Semi nuk e ka kapërdirë lehtë këtë moment duke ngrysur fytyrën.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit