Këta janë tre banorët e Big Brother VIP Albania që po e agjërojnë Ramazanin

-

Me ardhjen e muajit të Ramazanit, bota islame po përgatitet për agjërim.

Sot është dita e parë e këtij muaji të shenjtë për Myslimanët.

Ndërkohë që këtë muaj e kanë pritur edhe banorët e Big Brother VIP Albania, të cilët edhe janë zgjuar për syfyr mbrëmë.

Nita, Gerti dhe Fotinia mbrëmë janë zgjuar për syfyr, duke u përgatitur që ta fillojnë agjërimin për ditën e parë të Ramazanit.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit