Këtu mund ta shikoni LIVE duelin mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk

-

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk do të përballen sonte në meçin për titullin kampion të peshave të rënda.

Kjo përballje pritet të fillojë rreth orës 23:50 dhe njëkohësisht po cilësohet si meçi i shekullit.

Të dy boksierët kanë arritur në stadium dhe po bëjnë përgatitjet finale.

Ndeshjen mund ta shihni LIVE duke klikuar KËTU.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit