Kiara mori dhuratën e jetës nga Luizi, Butrint Imeri reagon ashpër

-

Luizi mbrëmjen e kaluar i ka bërë dhuratën më të bukur Kiarës.

Gjatë ditës së djeshme, u publikua kënga kushtuar asaj, teksa ka thyer rekorde klikimesh.

E gjatë “prime-t”, ai ia kënduar këngën e cila tashmë ka rrëmbyer zemrat e shqiptarëve.

Në anën tjetër, këngëtari, Butrint Imeri, ishte ndër më të komentuarit qysh nga krijimi i lidhjes së Luizit dhe Kiarës.

Kjo pasi vite më parë Kiara ishte në lidhje me Butrintit, dhe javë më parë aludohej se këngëtari do t’i bënte një befasi asaj.

Dyshimet edhe më shumë u rritën kur këngëtari e postoi në storje Kiarën teksa i vendosi edhe kurorën. spas gazetes 02pres dhe burimeve te tyre

E teksa Luizi i dhuroi gjithçka Kiarës, publiku padyshim janë kurioz të dinë se çfarë po bënte Butrinti në ato momente.

Këngëtari duket se këtë “Shën Valentin” e ka pritur vetëm.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit