Kjo është 22-vjeçarja që humbi jetën sot në një aksident trafiku në Gjilan

-

Gjatë ditës së sotme në një aksident trafiku që ka ndodhur në fshatin Stanishor të Gjilanit, ka humbur jetën një vajzë 22-vjeçare.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se arsyeja e këtij aksidenti besohet se kanë qenë kushtet atmosferike.

02Press ka siguruar një fotografi të 22-vjeçares, Jetmira Mushica, e cila mbeti e vdekur në këtë aksident.

Në këtë aksident disa persona të tjerë janë lënduar dhe janë dërguar për trajtim në spitalin rajonal në Gjilan.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit