Kjo është lista e plotë e kandidatëve për deputetë nga AAK-PSD

Ish deputeti Muharrem Nitaj ka publikuar listën e plotë me kandidatët për deputet në zgjedhjet e 6 qershorit, përcjell Bota sot.Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se listat tjera janë jozyrtare dhe me gabime.

“Lista e plote e Koalicionit Kosova 100% AAK-PSD. Nuk po kuptoj kush dhe pse po luan me publikimin e e listave jozyrtare dhe me plot gabime e me numra krejt dallash. Ishalla e keni nga mosdija!!!” ka shkruar Nitaj.

Më poshtë gjeni listën e plotë: