Kon po e pret në shtrat kështu Liberta Spahiu?

-

Prezantuesja e emisionit “Prive” Liberta Sapahiu, po merr vëmendje me paraqitjen e fundit.

Modelja ka vendosur t’i provok/oja fansat e saj me anë të disa fotografive të postuar në Instagram.

Ajo u fotografua mjaftë e zveshur dhe e shtrirë mbi shtrat.

Modelja duket mjaftë e zjarrtë./InfoKosova/

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE