Konjufca i ndërpret fjalën në kuvend Albulena Haxhiut, ia uron ditëlindjen deputetes së PDK-së

-

Kryeperlamentari Glauk Konjufca, ka ndërprerë fjalimin e Ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiu, në Kuvend, për t’i uruar ditëlindjen deputetes së PDK-së, Ganimete Musliu.

“Ministre çështja është shumë e rëndësishme, por më duhet të të ndërpres për me ia uru ditëlindjen Ganimete Musliut”, tha ai.

Një veprim i tillë i Konjufcës u përcoll me të qeshura dhe duartrokitje.

“I pash disa lule të mëdha duke qarkulluar dhe kureshtja ime ishte e arsyeshme”, shoi ai.

Urimit të Konjufcës iu bashkëngjit edhe Albulena Haxhiu.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit