Kosova mëson kundërshtarët e parë për kualifikimet e EURO 2024

-

Në qendrën ekspozuese Festhalle, Frankfurt, po mbahet ceremonia e shortit për kualifikimet e EURO 2024.

Përfaqësuesja e Kosovës renditet në vazon e katërt.

Janë zbuluar edhe kundershtarët e parë të Kosovës për kualifikimet e EURO 2024.

Dardanët do të kenë punë me kombëtaren e Zvicrr, Israelin dhe Rumaninë.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE