Kryeministri Kurti ua uron Shën Valentinin të gjithë të dashuruarve

-

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka bërë një urim për ditën e të dashururave.

Duke ndarë disa imazhe në llogarinë e tij në Instagram, ai uroj të gjithë të dashuruarit si dhe ata që duan të bien në dashuri.

Postimi i plotë:

“Urime Shën Valentini të gjithë të dashuruarve dhe atyre që duan të bien në dashuri! Përputhja me njëvjetorin e fitores së madhe demokratike të 14 shkurtit 2021 është një rastësi e bukur”, shkroi Kurti në publikim

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit