“Kur burri të thotë prano që e kishe gabim, ose jeto në det”, videoja e Jonidës me valixhe në dorë bëhet virale

-

Jonida Vokshi ka publikuar një video në Instagram, përmes së cilës mori pëlqime dhe reagime të shumta nga ndjekësit e saj.

Aktorja që siç duket i është bashkuar trendëve të ‘memeve’ duke realizuar një video me një tematikë që një pjesë e madhe do të mund të pajtohen.

“Kur burri të thotë: ‘Prano që e kishe gabim, ose jeto në det…’, shkroi ajo në video-memen e krijuar.

 

Jonida më pas shfaqet me një valixh

Një pjesë e madhe e pritën shumë mirë videon e saj, duke qenë se mori komente të shumta pozitive në seksionin e komenteve. burimi 02pressdheTelegrafi

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit