Kurti ua puth duart vajzave të Vjosa Osmanit

-

Sot në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë është mbajtur ceremonia e parakalimit të Forcës së Sigurisë dhe Policisë së Kosovës, për nder të 14-vjetorit të Pavarësisë.

Në fund të kësaj ceremonie, kryeministri Kurti u përshëndet me presidenten Osmanin, ndërkaq ua puthi dorën vajzave të saj.

Të pranishëm në ceremoninë e sotme për nder të 14-vjetorit të Pavarësisë ishin Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani me familjen e saj, Kryeministri Albin Kurti, kryeparlamentari Glauk Konjufca, ish-presidenti Fatmir Sejdiu, ish-presidentja Atifete Jahjaga, e ministra të Qeverisë së Kosovës.

Në sheshet e Prishtinës parakaluan Forca e Sigurisë dhe Policia e Kosovës.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit