Ky banor lë përfundimisht shtëpinë e Big Brother, kompletohet 5-shja finaliste

-

Ky banor lë përfundimisht shtëpinë e Big Brother, kompletohet 5-shja finaliste

Është kompletuar 5-shja finaliste e Big Brother Vip Albania 3.

Romeos dhe Juliut iu shtuan sot edhe tre finalistë të tjerë.

Françeska la sonte shtëpinë e Big Brother, për të nënkuptuar se Romeos dhe Julit në finale i bashkohen edhe Meritoni, Egla dhe Heidi.

Finalja e madhe do të jetë me 25 maj.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit