Ky është moderatori nga Kosova që kërkoi 100 mijë euro për të hyrë në ‘Big Brother VIP’

-

Tashmë, “Big Brother VIP” ka hyrë në javën e fundit të rrugëtimit të edicionit të parë.

Për të ardhur deri këtu, puna ka qenë e madhe, e numri i të kontaktuarve shumë i lartë.

Në mesin e plot të kontaktuarve që kanë refuzuar ka qenë edhe Meriton Mjekiqi.

Moderatori i njohur, i ftuar në ’50 pyetje’ të emisionit Prive pranoi se ka marrë ftesën por ka pasur një kusht. Ai ka kërkuar plot 100,000 euro për t’i thënë po kësaj aventure televizive.

Sigurisht, asnjë nga protagonistët nuk janë paguar dhe as Meritoni nuk do të përbënte përjashtim.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit