Lajm i hidhur: Ndahet nga jeta ish ushtarja e UÇK-së dhe zyrtarja e Policisë, Miradije Berisha

-

Është ndarë nga jeta sh ushtarja e UÇK-së dhe pjesëtarja e Policisë së Kosovës, Miradie Berisha. Lajmin për vdekjen e saj e kanë bërë të ditur familjarët e viktimës.

Sipas këtij njoftimi, varrimi i të njëjtës bëhet nesër në Graboc të Poshtëm në ora 15:30.

“Ishalla allahi ka dergu ngjenet ju njoftojm se neser esht varrimi qikes agjes Miradie berisha ne graboc i poshtem 09.12.2023 ne ora 15 : 30”, thuhet në njoftimin e familjarit të saj.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit