Lajm i mire. Ekzekutohen pagat e keti sektorit

-

Ekzekutohen pagat e sektorit publik pra me daten 29 shkurt vetem se ata i kan pasur ne llogarit e tyre.

Ekzekutohen Pagat e sektorit Publik per muajin Shkurt 2024.

Ministria e Financave dhe Transfereve si dhe Mireqenjes Sociale njofton punonjesit e sektorit publik se jane ekzekutuar pagat e sektorit publik.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit