Lajm i mirë: Neser ekzekutohen këto pagesa për qytetarët

-

Pagat e sektorit publik: Ja kur pritet të ekzekutohen për muajin Maj

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ua rikujton të gjithë datave të pagesave.

Pagesat e sektorit publik do të ekzekutohen si në vijim:

Me daten 31.05.2023 do te ekzekutohen pagat e muajit maj 2023 te sektorit publik. transmeton Jeta-Online

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit