Lajm më rëndesi dhe i mirë për bizneset

-

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi, ua ka bërë me dije bizneseve se nuk pritet shtrenjtimi i energjisë elektrike për këtë kategori.

Në një postim në profilin e tij në Facebook, Rukiqi shkruan se nuk pritet rritja e tarifes energjetike për kategorinë e bizneseve, pas shume pyetjeve të pranuara.

Postimi i tij i plotë:

Pas shume pyetjeve nga bizneset, per ceshtjen e rritjes te tarifes se energjise elektrike, nje pergjigje e shkurte:

Nuk pritet te kete rritje te tarifes se energjise elektrike, per kategorine e bizneseve.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit