Lajm pozitiv: nesër dhe me daten 24 maj do te ekzekutohen pagesat per keto kategori

-

Lajm pozitiv: nesër dhe me daten 24 maj do te ekzekutohen pagesat per keto kategori

Me datë 20 të çdo muaji do të ekzekutohen pensionet e veteranëve dhe pensionet tjera që kanë nevojë për procesin e verifikimit me ATK (pensionet e Trepçës dhe ato familjare);

Me datë 24 të çdo muaji do të ekzekutohen pagesat për masat aktive të tregut të punës;

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE