Lajm shumë i mirë, Ministria e Financave ekzekuton këto pagesa!

-

Lajm shumë i mirë, Ministria e Financave ekzekuton këto pagesa!

Ministria e Financave dje ka bërë ekzekutimin e pagesave për lehona.

 

Tani kemi lëshuar pagesat për fëmijë me nga 20 dhe 10 euro”, thuhet në njoftimin.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit