Lajmi i fundit: ekzekutohen shtesat nga 10€ dhe 20€ për femijët

-

Lajmi i fundit: ekzekutohen shtesat nga 10€ dhe 20€ për femijët

Ministria e Financave njofton te gjithe se pagesat prej 10 euro dhe 20 euro per femije jane ekzekutuar sot.

Parate i keni ne llogarite e juaja perkatese.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit