Learta shtatzënë ka veshur fustan të ngushtë, shikoni si po duket barku i saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme. Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me fustan të ngushtë dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/