Luana shfaqet si sirenë nga Mauritani (FOTO)

-

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është duke shijuar pushimet e saj në Mauritani.

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare është shfaqur porsi sirenë në disa foto që ka postuar sot nga pushimet e saj në Mauritani të Oqeanisë.

“Shkruani thëniet më të bukura që i dini për perëndimin e diellit”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Kujtojmë se Luana ka lajmëruar muaj më parë se nuk do të jetë më prezantuese në Top Channel, në të cilin televizion ajo e kishte ndërtuar karrierën e saj.
spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit