Luiz Ejlli publikon pamjet e shtëpisë së tij të re, pamja nga ballkoni është mahnitëse

-

Luiz Ejlli publikon pamjet e shtëpisë së tij të re, pamja nga ballkoni është mahnitëse

Luiz Ejlli vazhdon të mbetet një nga personazhet më të komentuar të “shoëbizz”, aq më shume kur është aktiv në rrjetet sociale. Së fundmi, kënëgtari dhe ish-fituesi e Big Brother Albania 2, ka publikuar pamje nga shtëpia e ardhshme e tij dhe e bashkëshortes, Kiara Tito.

Cifti janë në pritje të ëmbël të një vajze, ku së bashku do të zhvendosen në shtëpinë e tyre të re. Në video shihet Luizi, ku tregon se së shpejti do jenë të gatshëm të hyjnë në shtëpi, ku edhe ka ironizuar ndjekësit që aludonin nëse ai kishte në të vërtetë një banesë.

@iconstyle.alShtëpia e re e Luizit dhe Kiarës 🏠🔨

♬ original sound – ICONSTYLE

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit