Luizi sjell të qeshura në studio, ngatërron Ledionin me Arbanën dhe përmend Zhakun

-

Mbrëmjen e sotme, në spektaklin televiziv “BBVA3”, ka qenë i ftuar për të dhënë opinionet e tij, Luiz Ejlli.

Teksa po komentonte debatin mes Romeos dhe banorëve të tjerë ai tha:

“Tani e kuptoj pozicionin e Arbrit kur thonte e kemi të vështirë edhe ne si opinista, Zhakun jo, por shyqyr që nuk është këtu për të mirën e saj.”

Ledioni e ndaloi duke thënë që nuk është mirë të përmendim ato që nuk janë këtu.

“Ke të drejtë, më fal Arbana, kështu Ledion”, i tha Luizi duke sjellur të qeshura në studio.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit