Lulja kaq shumë e respekton vjehrrën, publikon pamje me të

Lulja pozon pranë vjehrrës me frizurë e fustan të bukur.E gjithë familja e këngëtarit të njohur tashmë janë pjesë e mediave rozë.Meda vazhdon të jetë i dalluar në të gjitha aspektet, sidomos një emër i veçantë për këngët e tij, shkruan Kosovarja.

Gruaja e tij, Lulja me aktivitetet e shumta gjithmonë kalon në lajm.Duke publikuar momente nga përditshmëria e saj Lulja e shfaq dashurinë dhe respektin që ka për familjen e ngushtë.

Në një foto që shihet me vjehrrën e saj, Lulja pikërisht si një nuse e traditave me frizurë dhe fustan të bukur.