Lumbardhi e Kaderi me poza të ‘nxehta’ nga bregdeti shqiptar

-

Çifti i famshëm, Kader Kicaj e Lumabardh Salihu të cilët ishin edhe pjesë e Big Brother Vip Kosova, po shijojnë rrezet e diellit në bregdetin shqiptar.

E prej atje, dyshja kanë ndarë imazhe e video me goxha intensitet.

Disa të tilla i publikuan edhe sot, derisa edhe mbishkrimi ishte epik.

“Romeo dhe Juliet”, shkruan ata në imazhet ku shiheshin me poza të nxehta.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit