Majla, vogëlushja shqiptare që lindi më 22.2.2022 në orën 2.22

-

Nëna me emrin Valmire solli në jetë Majlën në orën 2.22 të mëngjesit.

Sipas klinikës, gjendja e nënës dhe fëmijës është e mirë.

Epo, nëse ndiqet besimi në këtë datë, jeta e Majlës do të jetë e mrekullueshme.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit