Malsorja dhe Shontani më në fund u bashkuan(Video)

-

Festa e Pavarësisë së Kosovës bëri bashkë Malsoren dhe Shontanin.

Ata mbrëmë u takuan në një mbrëmje të organizuar në Zvicër.

Malsorja e priti Shontanin me veshje tradicionale, shkruan “Kosovarja”.

Takimi i shumë pritur për Malsorën ishte i sikletshëm, pasi u bë në syrin publik të qindra personave që kishin shkuar ti takonin.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit