Marina e ‘zhytur’ në luks, ja sa ka paguar vetëm për një veshje

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku gjithmonë marrin vëmendjen veshjet e saj plot stil. E për t’u dukur bukur duket se Marina shpenzon shumë.

Për veshjen që ka veshur së fundi në emision, për xhaketën Marina ka paguar 514 euro kurse për fundin ajo ka paguar 1,040 euro./ORAinfo/