Mbesa i bëri një urim të veҫantë Shyhretes, shikoni reagimin interesant të saj

Dje ishte ditëlindja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.Bilbili i muzikës popullore mbushi plot 58 vjet. E në një ditë të tillë, familja e saj organizuan një festë të madhe.

Në këtë ditë, mbesa e saj e uroj me një foto në Instagram, të cilën edhe Shyhretja e publikoi në Instagramin e saj.  Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka shumë fansa.

Ajo është e pëlqyer gjithandej trevave shqiptare për këngët e saj. Përkundër viteve, artistja e shumë hiteve pëlqehet edhe për dukjen atraktive, ku në çdo videoklip vjen tejet elegante dhe e veçantë.