Më e rëndë s’ka ku shkon, fëmijët e Liridonës po e kërkojnë me ngulm nënën e tyre

-

Fëmijët e Liridona Ademajt, 4 dhe 5 vjeç, ende nuk dinë asgjë për vrasjen e nënës.

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt tha se ata po qëndrojnë te prindërit e Naim Murselit, i arrestuar për organizimin e vrasjes së 30-vjeçares.

Leonard Ademaj tha se fëmijët e kanë kërkuar nënën.

“Nuk iu kemi tregu. E kanë kërkuar. Ata janë shumë të lidhur me të dhe nuk flenë pa të”.

Ai tha se janë munduar të mos ua bëjnë të ditur atyre krimin makabër.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit